بلاگ

نیم تنه بهتر است یا سوتین؟تفاوت و مزایای هر یک

نیم تنه بهتر است یا سوتین

نیم تنه بهتر است یا سوتین؟در جواب اول باید بدانیم چه تفاوت هایی باهم دارند و مزایای سوتین و نیم تنه را جداگونه مورد برسی قرار دهیم.

هر زمان نیاز به خرید سوتین عمده و یا نیم تنه با کیفیت بالا و قیمت ارزان داشتید مجموعه بانو برا در خدمت شماست با کلیک بر روی لینک از تخفیفات تولیدی لباس زیر با خبر باش.

نیم تنه بهتر است یا سوتین؟

برای جواب دادن به سوال نیم تنه بهتر است یا سوتین اول باید بدانیم سوتین و نیم تنه چه تفاوت هایی باهم دارند.درست است که هر دو بالابند به حساب می آند و قسمت سینه را پوشش میدهند، ولی چه تفاوت هایی باهم دارند؟و سوال مهم تر اینکه ما برای کجا میخواهیم استفاده کنیم؟آیا میشود در هر زمان و مکان از هر کدام که میخواهیم استفاده کنیم؟همراه ما باشید کامل به تمام سوالات پاسخ دهیم.

نیم تنه بهتر است یا سوتین

همواره هنگام خرید نیم تنه ورزشی ازیک تولیدی معتبر و مورد اطمینان خرید کنید.

  • زیرا با تخصص و تجربه بالا محصولی با تنخور عالی تولید میکنند.
  • کیفیت بالا در پارچه و دوخت را تضمین میکنند.

استفاده از نیم تنه بجای سوتین

آیا میتوان بچای سوتین از نیم تنه استفاده کنیم؟در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر ،ولی بستگی دارد برای کجا میخواهید استفاده کنید.در خانه یا در مکان هایی که راحت هستید تفاوتی ندارد از نیم تنه استفاده کنید یا سوتین ولی زمانی که میخواهید لباس رسمی و یا مجلسی بپوشید باید از سوتین استفاده کنید تا لباس به خوبی در تن شما بشیند.نیم تنه ها باعث مع کردن سینه ها و فشردن آنها میشود در حالی که سوتین به سینه ها فرم میدهید و در صورت استفاده از سوتین اسفنجی و جکدار فرم رو به بالا به سینه ها میدهد و سینه هارا بزرگتر نشان میدهد.

لباس های مجلسی و رسمی بطوری طراحی شده که قسمتی برای سینه و برجستگی آن دارد و با بستن نیم تنه بجای سوتین از نشان دادن فرم لباس جلوگیری میکنید.

تفاوت نیم تنه و سوتین

نیم تنه و سوتین ها بصورت کلی پوششی برای بالاتنه هستید که قسمت سینه را حفظ و نگهداری میکند.سوتین ها مخصوص بانوان میباشد و درحالی که نیم تنه در دو مدل زنانه و مردانه تولید میشود.در ادامه نیم تنه زنانه و نیم تنه مردانه و سوتین را توضیح داده و در انتها نتیجه گیری کلی میکنیم که نیم تنه بهتر است یا سوتین؟

نیم تنه زنانه چیست؟

خیلی راحت بخواهیم بگوییم نیم تنه همان تاپ های تنگ میباشد ولی فقط تا قسمت سینه ها را پوشش میدهد و قسمت شکم و پهلو ها را پوشش نمیدهد.بدون غزن بوده و بسیار راحت است.عموما در سایز فری تولید میشوند و در صورتی که تولید کننده نیم تنه بخواهد سایز بندی ریز تا درشت را تولید کند در قسمت دورسینه و بند سرشانه متناسب با هرسایز که بالا میرود بین یک الی یک و نیم سانت افزایش میدهد.نیم تنه ها میتوانند هم بدون کاپ باشند و کاپ فومی داشته باشند.

نیم تنه زنانه چیست؟

سوتین زنانه چیست؟

سوتین ترجیح و اولویت خانم ها نسبت به نیم تنه!سوتین ها با قابلیت نگداری و فرم دادن به سینه ها در سایز بندی 70 تا 110 تولید میشئد که سایز بندی خارجی از 32 شروع میشود و تا 46 ادامه دارد .سایز 38 خارجی مان سایز 85 ایرانی میشود و با این تفاوت که سایز 38 خارجی به 75 ایرانی میخوره به دلیل قوره ریز محصولات وارداتی و خاجی.پس سوتین ها پوششی برای سینه بانوان با سایز بندی دقیق و بند های قابل تنظیم که در مدل جکدارد و اسفنجی و توری تولید میشود.

سوتین زنانه چیست؟

نیم تنه مردانه

در اینجا نیاز به مطرح کردن نیم تنه مردانه نبود ولی وقتی سوتین و نیم تنه را به طور کامل شرح دادم خواستم اطلاعات کاملی درباره نیم تنه داشته باشید.

شاید تعجب کنید که برای مردان هم نی نیم تنه مردانه تولید میشود.ولی اصلا جای تعجب نیست زیرا در تمام کشور ها این نوع پوشش وجود دارد.جدا از نیم تنه های فانتزی مردانه که مربوط به مسائل جنسی میباشد.برای مردانی که قسمت سینه آنها بیشتر رشد کرده و یا به علت چاقی سینه های آویزان و برجسته ای پیدا کرده اند،همگام ورزش و تحرک هوازی سینه ها تکان خورده و موجب نارضایتی میشود.

نیم تنه مردانه

در فوتبال به دلیل دوندگی زیاد حتی کسانی که سینه های آویزان م ندارند از نیم تنه ورزشی مردانه استفاده میکنند.

استفاده از نیم تنه و سوتین در چه مکان هایی؟

حالا میتوانیم بگوییم نیم تنه بهتر است یا سوتین؟استفاده در عموم مکان ها حتی مجالس و سرکار نیاز داریم سیته ها فرم خوبی داشته باشند تا لباس به خوبی به تن ما بشیند ،ولی در مواقعی که نیاز به راحتی بیشتر داریم و میخواهیم سینه ها محکم در جای خود سفت بماند نیاز به نیم تنه است.برای مثال هنگام ورزش کردن شما باید از نیم تنه استفاده کنید تا سنه ها در جای خود ثابت بماند و نیاز به فرم دار بودن سینه ها نیست.

در اصل سوتین قالبی برای جاگیری سینه ها است و باعث کوچک نشان دادن سینه نمیشود و فرم رو به بالا به سینه میدهد.درحالی که نیم تنه های ساده و حتی کاپدار باعث کوچکتر نشاان دادن سینه و نگهداری سینه و محکم نگخ داشتن آن در جایگاه ود میشود.

برای استراحت در خانه و هنگام ورزش شما نیاز دارید از نیم تنه استفاده کنید تا هنگام خوابیدن به پشت مخصوصا هنگام ورزش پشت شما غزن نباشد تا اذیت شوید.

صحبت نهایی از زبان تولیدی نیم تنه و سوتین زنانه

امیدواریم مطالب جمع آوری شده توسط تیم مجوعه بانو برا در جهت رفع سوال نیم تنه بهتر است یا سوتین ؟برای شما مفید واقع شود.

تولیدی سوتین

در صورت نیاز به نیم تنه و سوتین با تنوع بالا بدون واسطه میتوانید از تولیدی لباس زیر خرید خود را انجام دهید و قیمت های ارزان لباس زیر در کنار کیفیت بالا را تجربه کنید.

لینک کانال تلگرام مجموعه بانو برا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *