بلاگ

فروش عمده لباس زیر قشم و گناوه-مستقیم از تاجر

فروش عمده لباس زیر

فروش عمده لباس زیر قشم و گناوه جزو مراکز اصلی عمده فروشی لباس زیر زنانه وارداتی هستند که بصورت کیلویی و جینی با قیمت ارزان پوشاک زیر زنانه و مردانه را توزیع میکنند.

در صورتی که قصد خرید لباس زیر از تولید داخلی را دارید و میخواهید لباس زیر زنانه با قیمت ارزان را از عمده فروش های بازار تهیه کنید در کادر پایین کلیک کنید.

فروش عمده لباس زیر قشم

اگر به تازگی وارد حوزه لباس زیر شده اید این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه در رکن اول قیمت محصولات شما باید مناسب باشد و این امر زمانی امکان پذیر است که شما بتوانید یک وارد کننده لباس زیر در قشم پیدا کنید.حال چرا در قشم؟ زیرا واردات لباس زیر از مبدا چین و دبی توسط لنج ها به مقصد قشم میرسند و قیمت دست اول را تنها در قشم و توسط وارد کننده اصلی میتوان پیدا کرد.فروش عمده لباس زیر قشم با قیمت کف محصولات را میفروشند.

به علت محدودیت هایی برای رسیدن لباس زیر به تهران اکثر عمده فروشان لباس زیر قشم درحال فعالیت هستند و ارسال از قشم به بندر عباس و سپس از طریق پست به سراسر کشور انجام میشود.فروش عمده لباس زیر قشم صورت میگیرد.

عمده فروشی لباس زیر در قشم

گناوه فروش عمده لباس زیر زنانه

فروش عمده لباس زیر قشم و گناوه بسیار است و دلالان و واسطه گران زیادی در حال فعالیت هستند که با سرمایه گذاری محدود و خرید چندین تنوع از لباس زیر کار خود را شروع میکنند و قیمت بالاتری محصول خود را به فروش میرسانند.همیشه به یاد داشته باشید که وارد کننده اصلی لباس زیر در قشم و گناوه موجودی محدودی در محصولات خود دارند زیرا اکثرا همین دلالان لباس زیر در بازار عمده قبل از شما محصولات را به  تعداد بلاتری خریداری میکنند.

ویژگی  مهم عمده فروش لباس زیر چیست؟

قیمت مناسب

قیمت ها را مقایسه کنید ! همانطور که پیش از این ذکر شد وارد کننده اصلی همیشه پایین ترین قیمت را در بازار عمده به خود اختصاص داده است و کسی در بازار نمیتواند قیمتی پایین تر اعلام کند و شما با پیدا کردن وارد کننده اصلی لباس زیر در قشم و عمده فروش لباس زیر در درگهان میتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید و لباس زیر با قیمتی مناسب را به دست مشتریان نهایی برسانید.

تنوع محصول لباس زیر

عمده فروش لباس زیر در قشم به ندرت محصولی را وارد میکند که تکراری باشد و فقط در صورت درخواست زیاد یک محصول را دوباره شارژ میکند و همیشه عمده فروش لباس زیر سعی بر این دارد تا لباس زیر ترند و بروز را شارژ کند و مستحضر هستید که در لباس زیر با تنوع بینظیری روبرو هستیم و برای پیشرفت شغلی و مستثنی بودن از سایر رقبا باید محصولات ترند و جدیدی را بیاورید.فروش عمده لباس زیر قشم تنوع گسترده ای دارد.

حرفه ای بودن

در صورتی که شما با یک وارد کننده اصلی در ارتباط باشید این زمینه را برای شما ایجاد میکند تا شما در خرید خود راحت باشید. چطور؟ با داشتن کارشناسان فروش حرفه ای و آموزش آنها تلاش بر این دارد تا هنگام خرید با مشکلی روبرو نشوید و تمام سوال های شما را پاسخ دهند.

خرید اینترنتی عمده لباس زیر واعتماد

برای خرید اینترنتی عمده لباس زیر شما نیاز به یک سرمایه ای حداقلی دارید که بتوانید حداقل 5 مدل محصول شارژ کنید و در عصر کنونی نیاز به این ندارید تا قشم سفر کنید و یک گونی لباس زیر را تا شهر خود بیاورید.درحال حاضر با پیدا کردن یک عمده فروش در قشم که فروش اینترنتی داشته باشد میتوانید تمامی مدل های موجود را در کانال تلگرامی و یا اینستاگرام و سایر اپلیکیشن های داخلی مشاهده کنید و حتی میتوانید از فروشنده درخواست کنید عکس بیشتر از محصول و حتی فیلم کوتاه از لباس زیر برای شما بفرستد تا از کیفیت محصول اطمینان پیدا کنید.

خرید اینترنتی عمده لباس زیر واعتماد

همچنین وقتی شما بخواهید به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید بسیار برای شما هزینه خواهد داشت .مگر وسیله نقلیه داشته باشید و در خود قشم ساکن باشید . ولی در غیر اینصورت شما باید برای ایاب و ذهاب بسیار هزینه کنید ، باوجودی که در خرید اینترنتی عمده لباس زیر شما با هزینه اندکی برای پست محصول خود را با اطمینان خاطر درب منزل تحویل خواهید گرفت.فروش عمده لباس زیر قشم زمینه خرید اینترنتی آسان را برای شما مهیا کرده اند.

حال این سوال مطرح میشود چطور اعتماد کنیم؟ شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام و و کانال تلگرام میتوانید به مدت چند هفته تا یک ما عمده فروش را زیر نظر داشته باشید که آیا عکس از محصولات ارسالی میگذارد؟آیا از رضایت مشتریان عکس میگذارد؟ و از همه مهم تر عکس از محصولات ارسالی میگذارد و همیشه در فضای اجتماعی فعالیت دارد و اگر پیام بگذارید چه مدت زمان طول میکشد تا پاسخ شما را دهد ؟

شما با پیدا کردن جواب این سوال ها میتوانید اطمینان کامل پیدا کنید.

مزایا و چالش های فروش لباس زیر

از جمله مشاغل پر سود میتوان به فروش لباس زیر اشاره کرد زیرا:

 • محصولیست که تمام مردم از آن استفاده میکنند و مختص به یک قشر جامعه نیست و از کوچک و بزرگ استفاده میکنند.
 • محصول خواب ندارد و مثل پالتو و لباس گرم مخصوص به یک بازه زمانی نیست که به اصطلاح میگویند لباس زیر چهار فصل است.
 • حجم کم این محصول موجب شده تا در صورت داشتن مغازه نیاز به فضای زیادی نداشته باشید با اجاره کردن یک مغازه کوچک تنوعی بینظیری را داشته باشید.
 • خرید متداوم این کحصول توسط مشتریان ثابت .زیرا به جهت رعایت بهداشت لباس زیر باید بعد از یک مدت تعویض و مجدد خریداری شود و در مقابل وقتی پالتو میخریم میتوانیم تا چندسال از آن استفاده کنیم و یکی از قسمت های خوب این شغل این مورد میباشد و نیاز به لباس زیر هر روزه زیاد است.
مزایا و چالش های فروش لباس زیر

در هر شغلی مشکلات و سختی های وجود دارد و شما نمیتوانید مشکلات و سختی مشاغل را باهم مقایسه کنید برای مثال شما از سختی های یک کارمند بانک باخبر نیستید . ولی در این قسمت به چالش هایی یک مغازه دار لباس زیر دارد میپردازیم.

وقتی میگوییم  فروش لباس زیر پرسود است و به دلیل چهار فصل بودن این محصول شما استرس اینکه محصول روی دست تان بماند را ندارید در مقابل شما رقبای بسیاری دارید که با تلاش در هر زمینه ای خواهان پیشی گرفتن از شما هستند و این مسُله بیشتر در فروش آنلاین مطرح میباشد که رقابت بسیار تنگاتنگ تر از فروش لباس زیر در مغازه و بصورت حضوری انجام میشود.

رقابت در این زمینه میتواند بر روی قیمت و تنوع و افر های ویژه ای که پیج های لباس زیر میدهند باشد و هر کسی به نوبه خود درحال جذب مشتری میباشد.و شما نیز باید با مطالعه و تحقیق در این زمینه جذب مشتری کنید و به یاد داشته باشید شما در فروشگاه اینترنتی خود با یک کشور در تعامل هستید و مشتریان شما تمام 80 میلیون جمعیت ایران هستش و محدود به مشتریان گذری و حضوری نمیباشد.

پس نتیجه کلی این شد:رقیب در این زمینه زیاد میباشد ولی جای نگرانی ندارد فقط شما باید به همان میزان تلاش خود را افزایش دهید تا سهم خود از فروش در بازار بدست آورید.کف قیمت را از فروش عمده لباس زیر تهیه کنید.

همکاری در فروش با عمده فروش های پوشاک زیر

برخی از عمده فروشان لباس زیر قشم هم اکنون علاوه بر فروش عمده ، بصورت تکی نیز با سود تک فروشی در پخش لباس زیر بصورت تک نیز هستند و با پیدا کردن این مغازه داران شما میتوانید بدون هزینه کردن و خرید لباس زیر بصورت عمده یک فروشنده شوید و سود خود را کنید. اما چطور؟

همکاری در فروش با عمده فروش های پوشاک زیر

هیچ گاه بدون هیچ هنری نمیتوان انتظار درآمد قابل قبولی داشته باشیم . پس برای اینکه بدون داشتن سرمایه اولیه فروشنده لباس زیر شویم باید اول از همه یک تامین کننده در این زمینه پیدا کنیم که بصورت تک ولی با قیمت عمده با شما همکاری کند و در قدم دوم باید هنر خود را در جمع آوری مشتری بصورت حضوری و اینترنتی نمایش دهید.و با جذب مشتری و سفارش به عمده فروش لباس زیر،محصول انتخابی برای مشتری ارسال شود و شما سود خود را دریافت کنید.

توجه داشته باشید فقط درصورتی که روزانه حداقل ده تا فروش محصول داشته باشید میتوانید با فروش عمده لباس زیر قشم همکاری کنید.

پیدا کردن عمده فروش لباس زیر

تا به اینجا بیان کردیم خرید مستقیم از وارد کننده لباس زیر بسیار بهتر است . اما چطور باید از میان اینهمه دلال در بازار به وارد کننده اصلی برسیم؟در ادامه مقاله فروش عمده لباس زیر قشم همراه ما باشید.

پیدا کردن عمده فروش لباس زیر

اولین جایی که به ذهن همه ما میرسد فضای اینترنت هست.شما کاربر گرامی که در حال مطالعه این مقاله هستید در اینترنت در جستجوی یک وارد کننده فروش عمده لباس زیر قشم هستید که با قیمتی ارزان بتوانید خرید کنید . اگر نمیخواهید در ابتدا هزینه ای کنید بهترین راه جستجو در نت میباشد ولی توجه داشته باشید ویژگی های یک وارد کننده اصلی که در بالاتر ذکر شد را داشته باشد .

ولی در مواقعی که شما قصد خرید حضوری و جستجو به دنبال یک عمده فروش لباس زیر را بصورت حضوری میخواهید ادامه دهید به شما پیشنهاد میکنیم درصورتی که هنوز هیچ سودی از این کسب و کار دریافت نکرده اید اینکار را انجام ندهید.زیرا با هزینه های بالای حمل نقل و هتل و رستوران ها شما میتوانید تنوع و محصولات بسیار زیادی را بیاورید و فروش داشته باشید و زمانی که فروش شما به بالای 50 میلیون تومان در ماه رسید به قشم سفر کنید و اولین جایی که خواهید رفت بازار قدیم درگهان میباشد.

بازار قدیم درگهان قشم کاملا سنتی بوده و فروش عمده لباس زیر از بازار های قدیمی است که شکل و شمایل قدیمی و سنتی دارد و کوچه و پس کوچه های تو در تو دارد .آدرس بازاز درگهان:استان هرمزگان جزیره زیبای قشم، درگهان ، میدان انقلاب

محبوبیت کارهای وارداتی بین عموم مردم

در پوشاک یکی از نیاز های اولیه لباس زیر است و از کوچک تا بزرگ در هر سنی خرید لباس زیر از واجبات است و به دلایل بهداشتی این محصول مدام درحال تعویض است .

اگر بخواهیم لباس زیر را به چهار دسته تقسیم بندی کنیم : 1 زنانه 2 مردانه 3 دخترانه 4 پسرانه

محبوبیت کارهای وارداتی بین عموم مردم

لباس زیر زنانه در رتبه اول قرار دارد و بیش از 70 درصد مشتریان شما خانم هایی هستند که به دنبال سوتین و ست های فنر دار و اسفنجی هستند که ایران هنوز همچین کیفیتی از لباس زیر را با قیمتی برابر با کارهای وارداتی تولید نکرده است . زیرا چرخ های خاصی مورد نیاز است و به جهت تولید کردن لباس زیر هایی نظیر محصولات وارداتی از چین بسیار گران تر تمام میشود درحالی که چین با تولید انبوه و شکست قیمت ها با صادرات پوشاک حرف اول را در این زمینه میزند و درحال حاضر لباس زیر داخلی محبوبیت کمتری نسبت به کارهایی وارداتی دارد.

همچنین توجه داشته باشید کارهای وارداتی که از چین در سه درجه کیفیت عرضه میشود  در صورتی که از نظر ظاهری تفاوتی ندارد ولی از نظر استحکام پارچه و دوخت ، رنگدهی پارچه و تنخور میتواند متفاوت باشد.

حاشیه سود در شغل لباس زیر

در تک فروشی پوشاک زیر حدود بین 50 تا 100 درصد سود میتوانید داشته باشید و این درصد به چند عامل بستگی دارد .

اجاره مغازه و فروش بصورت حضوری باعث میشود قیمت نهایی محصول بالاتر رود و همچنین فعالیت در مناطق بالاشهر و اجاره مغازه در این شهر ها، حاشیه سود فروشنده نیز بالاتر میرود تا بتواند در آخر ماه اجاره مغازه خود را پرداخت کند و درآمد قابل قبولی داشته باشد تا هزینه زندگی در بالاشهر را داشته باشد.

حاشیه سود در شغل لباس زیر

در مقابل کسی که بصورت انلاین فروش دارد میتواند با کم کردن قیمت ها جذب مشتری خوبی کند؛هرچند هزینه تبلیغات در ابتدای فروش انلاین کمی از اجاره مغازه ندارد ولی این هزینه ها سرمایه گذاری محسوب میشود و بعد از گذشت یک مدت و بالا رفتن تعداد مشتری ها سود بالایی را تجربه خواهید کرد.اکثر مغازه داران جنس های خود را از فروش عمده لباس زیر قشم تهیه میکنند.

6 دیدگاه در “فروش عمده لباس زیر قشم و گناوه-مستقیم از تاجر

 1. بهار گفت:

  لطفاً مردانه هم موجود کنید . اکثرا زنانس

  1. بانوبرا گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله حتما . موجودیهای روز را از طریق کانال تلگرام چک کنید.

 2. فاطیما حیدری گفت:

  سلام وقت بخیر
  من به تازگی میخواهم مغازه لباس زیر بزنم
  آیا فروش لباس زیر بالاست؟ و اینکه چقدر سرمایه بگذارم برای اینکار؟

  1. بانوبرا گفت:

   درود بر شما
   لباس زیر به دلیل چهار فصل بودن در تمام فصول سال فروش دارد به این منظور شما اگر توانایی بالایی در بازاریابی و فروش داشته باشید سود خوبی خواهد داشت.
   همچنین برای سرمایه اولیه به مطلب منتشرر شده در سایت مراجعه فرمایید و یا در گوگل سرچ کنید( صفرتاصد راه اندازی فروشگاه لباس زیر بانو برا) مطلب منتشر شده را مطالعه کنید.

 3. فاطیما گفت:

  با سلام
  ممنون از تولیدی لباس زیر بانو برا
  من از اجناس تولید خودتون خرید کردم
  آیا کارهای وارداتی تون هم تضمین کیفیت دارند ؟ و درصورت وجود مشکل و زده دار بودن مرجوع دارید؟

  1. بانوبرا گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله کارها تضمینی هستند و سعی داریم تا کارهایی با کیفیت بالا موجود کنیم.
   در صورتی که یک محصول با قیمت ارزان و اقتصادی باشد در کیفیت متوسط است.
   کارهای وارداتی به دلیل حجم بالای واردات امکان برسی تک به تک نمیباشد.در صورتی که سه روز بعد از تحویل محصول موردی از جمله درز یا پارگی باشد بله مرجوع میپذیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *