بلاگ

از چه سنی سوتین ببندیم؟اگر نبندم چی میشه!

از چه سنی سوتین ببندیم؟

از چه سنی سوتین ببندیم و عوارض ناشی از نبستن سوتین در نوجوانی چیست؟بدون خجالت از مادرتون درخواست خرید سوتین کنید!

جهت خرید سوتین عمده با قیمتی بسیار ارزان و در پک های 6 تایی روی مجموعه بانو برا حساب کنید.

خرید مستقیم از تولیدی با حذف واسطه ها با کلیک بر روی لینک بالا

از چه سنی سوتین ببندیم؟

بعد از به بلوغ رسیدن دخترا از جمله اعضای بدن سینه هستن که شروع به رشد میکنن و این سوال هم تو ذهن دخترای خوشگلمون پیش میاد که از چه سنی سوتین ببندیم؟بستن سوتین از زمانی آغاز میشود که سینه بصورت یک نیم دایره به اندازه کف دست خود شخص باشد.ولی زمانی که به سن بلوغ رسیده اید و سینه ها تازه شروع به رشد کرده است باید از نیم تنه های نخی استفاده کرد.

از چه سنی سوتین ببندیم؟

این موضوع رو جدی بگیرید و بدون خجالت کشیدن از مادر و یا یک عضو صمیمی خانواده درخواست کنید یک نیم تنه مناسب برای شما خریداری کنند.حتما از جنس تمام نخ استفاده کنید چرا که شما عادت به استفاده از این نوع لباس زیر ندارید پس باید از جنس نخی باشد تا درعین راحتی و ضد حساسیت بودن باعث جلوگیری از افتادن و رشد به سمت پایین شود.

مطلب پیشنهادی ما:در این مقاله به برسی دقیق تری از سوتین بهتر است یا نیم تنه؟ پرداخته ایم و بدانیم از هر کدام در چه مکان هایی استفاده کنیم.

عوارض نبستن سوتین در نوجوانی

سینه زن از مهم ترین و با ارزش ترین عضو بانوان میباشد.متاسفانه در جامعه ایرانی باتوجه به آموزه های غلط و احساس شرم و گناه نسبت به این قسمت، زمانی که دختران شروع به رشد میکنند و سینه هاشون رشد میکنه احساس بدی دارند و از زدن سوتین و نیم تنه حس خجالت دارند.مطلب پایین درباره سینه انسان را حتما مطالعه کنید.

از چه سنی سوتین ببندیم؟این مورد به سن مشخضی اختصاص ندارد و از بازه بین 9 تا 13 سال ممکن است متغییر باشد.ولی حتما توجه کنید از زمان بیرون زدگی سینه ها از بدن و برجسته شدن این ناحیه از نیم تنه استفاده کنید.زیرا از هنگام شروع رشد سینه ها به سرعت رو به تکمیل این اندام میباشد،زمانی که از نیم تنه مناسب و نخی استفاده کنید سینه ها در جای خود و رو برو جلو رشد میکند و بصورت صاف فرم میگیرد و حالت افتادگی نخواهد داشت.

عوارض نبستن سوتین در نوجوانی ؟

اما اگر تا به الان از نیم تنه استفاده نکرده اید و سهل انگاری کرده اید مشکلی ندارد.بعد از گذشت یک مدت که سینه ها به اندازه کاپ سوتین های کوچک شد باید بطور منظم از سوتین استفاده کنید در غیر این صورت سنگینی این بافت چربی باعث میشود سینه به سمت پایین حالت بگیرد و افتاده شود.در این صورت دیگر غیر قابل برگشت خواهد بود و پس از بزرگسالی جهت ایجاد اعتماد به نفس نسبت به اندام های زنانه خود به دنبال عمل های خطر ناک خواهید رفت.

سوتین سایز مناسب خود رو چطور پیدا کنم؟

نیم تنه سایز بندی ندارند و در ابتدا در آوردن سینه شما به یک نیم تنه فری سایز نیاز دارید.ولی پس از آن سوتین های در سایز بندی و کاپ های متفاوت دسته بندی میشوند.سایز بندی ها ایرانی و خارجی هستن که در جدول پاینن هر سایز مشخص شده است.

سایز ایرانیسایز خارجی
6530
7032
7534
8036
8538
9040
9542
10044
10546
11048
جدول سایز بندی سوتین باتوجه به سایز ایرانی و خارجی

از چه سنی سوتین ببندیم؟زمان شروع بستن سوتین به سن شما بستگس ندارد و اولین سوتین شما سایز 65 یا 70 خواهد بود ولی اگر از سوتین خارجی میخواهید استفاده کنید سایز 30 و 32 میشود.و با توجه به اندازه دور سینه باید از کاپ A B C D استفاده کنید.در مقاله ای دیگر به زودی مطلبی درباره انواع کاپ و تفاوت آنها امده خواهیم کرد.

از چه سنی سوتین ببندیم؟

لباس زیر به دلایل رعایت بهداشت پرو ندارد ولی درصورتی که میخواهید سایز خود را بدانید از روی پیراهن نخی کاپ سوتین را روی سینه های خود بزارید تا اندازه خود را کشف کنید.

اگر سوالی در رابطه با سوال از چه سنی سوتین ببندیم؟ دارید کامنت بگذاری، کارشناسان ما همه روزه پاسخگوی شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *